Ermenistan Marriott Resorts Yerevan Erivan’da Tarihi 4 Süper Yıldız Konaklama

Tarihi tesis, şehir merkezindeki Republic Rectangular’ın birkaç adım ötesinde gerçekten iyi bir konuma sahiptir. Yerleşin ve lüks yataklar, yüksek kaliteli Wi-Fi, mermer banyolar, ses geçirmez pencereler sunan harika bir şekilde döşenmiş oda ve süitlere girebilirsiniz ve yirmi dört saat konaklama çözümüne sahip olacaksınız. Ermenistan’daki Record Art galerisi, ABD Büyükelçiliği ve popüler Ararat Brendi deposu gibi ünlü yerler hakkında konuşun.

PinCO casino tr

  • Ermenistan aslında Hristiyanlığı federal din olarak benimseyen ilk ülke ve bu köklü tarih Erivan’ın kiliselerine de yansıyor.
  • Ermenistan örneğin eski bir milleti denediğinden, bu tür el yazmaları Ermenistan’ın ve onun iyi korunmuş toplumunun itibarını bilmek açısından çok önemliydi.
  • Özel İtalyan mutfağının tadını çıkarabilir, davetkar akşam yemeğinde yaratıcı içeceklerin tadını çıkarabilir ve bar yapabilirsiniz.
  • Tüm bunlar, Erivan hakkında daha fazla bilgi edinmek için birinci-2 günlük bir adım attığımız BeMyGuest ile yaptığımız gezinin bir parçasıydı.

Büyük Salonumuzda kokteyller hakkındaki bilginizi derinleştirmek veya Manchester’ın Katıldığı yeni şeyler öğrenmek nedeniyle, hepimizle deneyiminizi artırın. Bu gelişmiş noktadan bir sanat sergisi var ve bu nedenle oldukça ilginç bazı modern sanat eserlerini barındırıyor. Katkıları yararsız bulursanız, ilgisiz veya başka bir şekilde gönderiye ödüllendirici olmadığını düşünüyorsanız çizin. En eğitimli ekibi bulacaksınız ve size en iyi müşteri hizmetini sunacaksınız.

Burada atılgan seyyar satıcılar, 100 yıllık koleksiyon parçalarından, el dokuması kilimlere kadar uzanan ürünlerini, on kuruşluk tişörtler için sergiliyor. Kendi lezzetli çeşitlerinizden hediyelik eşyalara sahip olmak için, kurutulmuş meyveleri, yakın zamanda ezilmiş bitkileri stoklayabileceğiniz mükemmel bir yaldızlı cepheye sahip, mükemmel bir şekilde yenilenmiş Sovyet dönemi ve dönemi yemek koridoru olan Pak Shooka’dan başka bir yere bakmayın ve basturma yapacaksınız. Ermeni eti sarsıntılı. Erivan, her tercihten web sitesi ziyaretçisine sahip olmak için canlı gösterilerin olduğu güzel bir şehir bölgesidir. İlk kez gelenler, Yerevan’dan Amiryan Yolu’na uzanan Taverna’daki duygulu, kesintisiz Ermeni halk müziğini kaçırmamalı; bu restoran, muhteşem khorovatları ve Ermeni barbeküsüyle dikkat çeken karma bir grubun yer aldığı bir restorandır. (Kendi gösteri zamanlarına isim gelecek.) Caz konusunda büyük bir tutkuya sahip olanlar, aynı zamanda, Mezzo Classic Family Club’ın daha iyi tanınan klasikler hakkında hassas tartışmalarla kumar oynayan yetenekli tasarımcıları tarafından da mutlu bir şekilde şaşıracaklar.

Ermenistan’ın Matenadaran’daki geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinin

Para için güvence altına alınan site ziyaretçilerine sahip olmak için Envoy Hostel yenilgiye uğramadı; Bireyseldir ve büyük yürüyüş gezileri ve yolculukların yanı sıra ortak yatak odasını da kullanabilirsiniz. My Resorts Yerevan, birkaç iyi döşenmiş odası ve sevebileceğiniz en iyi yemek masası ekibiyle Envoy’dan bir adım daha fazlasıdır ve çiftler ve set hissi ile kazı yapmak isteyen insanlar için ideal olabilir. Erivan’ın önde gelen kilitsiz hava işletmesi olan Vernissage’de Buzand’a yapacağınız tatillerde paketlenmeye hazır olun ve Aram Yollarına gidebilirsiniz.

Uzmanlık içeceklerinin tadını çıkarın ve Erivan kokteyl barı Cristal Club & Lounge’da iştah açıcı Ermeni ve dünya çapında yemek pişirebilirsiniz. Erivan’da geçireceğiniz muazzam bir randevunun hemen ardından sevdiklerinizin, sevdiklerinizin ve dostlarınızın dinlenmesi için harika bir organizasyon yapıldı. BeMyGuest ile yolculuğumuzun Erivan hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir-iki gün adım atacağımız bölümünden çok daha fazlası vardı. Geri kalan zamanımızı Ermenistan’da nasıl geçirdiğimizi anlamak istiyorsanız, burada Ermenistan’da yapabileceğiniz şeylere dair kendi genel bakışımızdan birkaçını bulabilirsiniz. En yeni Aziz Grigor Lusavorich Katedrali, aynı zamanda Ermenistan’daki devlet dininiz olduğundan, kişinin Hıristiyanlığı ilan etmesinin 1700. yıldönümünün yepyeni sembolü ve aynı zamanda kilisenin açılışından sorumlu olan yeni aydınlatıcı Aziz Gregory’ye büyük bir saygı duruşudur. Ermenistan’a Hıristiyanlık. Yani şapel, Ermenistan’daki mevcut şapellerden biridir ve yanlış düşünmediğimiz sürece sadece 6-7 yıl öncesine odaklanmış olabilirsiniz.

İçinde alışılmadık yıllara dayanan el yazmaları bulacaksınız ve karmaşık bir şekilde temsil edilen talimatlar bulabilirsiniz. Erivan belki de Kafkasya’nın kafe camiasındaki en yeni yatırımıdır, haklı olarak – hemen hemen her bölge için bir restoran var ve popüler bir bölgesel ilgi alanı olan surj, siyah Ermeni kahvelerini içerken tüm gün boyunca etrafta takılmayı deneyebilirsiniz. veya -şimdi- kapuçinolar veya diğer özel biralar. Kahve tutkunları, kendi barbunya çekirdeklerini kavuran Çevre Dostu Bean ve ustaca çekilmiş espressolarıyla sevilen Gemini’de bir araya geliyor ve siz de seksi krepler yapacaksınız. Unicamente ziyaretçileri, oyunlarla mükemmel bir dinlenme yeri olan Aeon AntiCafe’e karışır ve sonsuz bisküvi, kahve ve içeceklerin tadını çıkarmak için saat başına harcadığınız ortak çalışma yerlerini kullanabilirsiniz.

Profesyonel planlamacılar tarafından geliştirilen gelişmiş hissetme odalarında mükemmel grup toplantıları ve halka açık katılımlar gerçekleştirin ve size özel ikram hizmeti sağlayın. Özel İtalyan yemeklerinin tadını çıkarın ve kendi çekici yemeklerimizde yaratıcı içeceklerin tadını çıkarabilir ve bar yapabilirsiniz. Tüm gün süren organizasyonun hemen ardından gezi, spor salonumuzda vücudunuzu canlandırın veya arka bahçemizdeki gölette pırıl pırıl denizlerde gençleşin.

Yepyeni soykırım, 1,5 milyondan fazla Ermeninin, düşmanının hiçbir merhameti olmaksızın vahşice öldürüldüğü ilk sanayi savaşı sırasında ve sonrasında meydana geldi. Müzenin dışında yükselen sütunlar, unutulmaz şarkılar ve sonsuz alevler onu kutsal ve hüzünlü bir şekilde yakacak ve anılara katacaksınız. Yeni çağlayan, sizi doğrudan Erivan’ın nefes kesen manzarasının tadını çıkarabileceğiniz zirveye çıkaracak geniş bir merdivene sahip, mükemmel bir 5 katlı son teknoloji ürünüdür. Ne yazık ki biz oradayken dışarı çıkacaksınız, güneş ve yağmur çok iyi değildi ve şimdi en yeni fantastik Ağrı Dağı’nı çok net bir şekilde göremedik. Pizza ve tacos gibi katlanabilir taşınabilir yiyecekler kalbinizle kontrol ettiğinizde, Ermenistan’ın sıcak koyun etiyle kaplanmış kağıt inceliğindeki gözleme lahmajun’a sahip olmak için kesinlikle mükemmel bir enayi olacaksınız ve kabarıncaya kadar pişirebilirsiniz. Turtaları bir tutam maydanozla derecelendirilen ve masanın yanına gelmeden hemen önce harika bir portakal spreyi yiyeceğiniz Mer Taghe’de bir ders kitabı yorumunu test edin veya bir merkeze sahip olmak için Lahmajun Gaidz’in (iyi bir Suriyeli mültecinin sahibi olduğu) pop müziği Halep biberi ve nar pekmezi olan doğu yorumu baş döndürücü.

Dünyanın en büyük Ermeni şapeli olan yepyeni Aziz Grigor Lusavorich’i ziyaret edin

Ermenistan, Hıristiyanlığı federal din olarak kabul eden ilk ülkedir ve bu köklü tarih, Erivan’ın kiliselerine de yansımaktadır. Metropolün en büyüğü olan Katoghike, 1679 yılındaki yıkıcı bir depreme mucizevi bir şekilde dayandı. Minik şapelinizin batıya karşı cephesindeki yazıtlar 1229 yılına kadar eskidir. Yepyeni yirmi birinci lesmanegesdandrea.com milenyuma doğru hızlı bir şekilde, 2001 yılında kutsanan ülkenin en büyük Ermeni Apostolik şapeli olan Surp Grigor Lusavorich Katedrali sırasında kutuplaşmayla tanınıyorsunuz. Modern mimari. Erivan yıllardır Müslüman örgütlerinin evi olmasına rağmen, rengarenk mozaikleri ve turkuaz kubbesiyle dikkat çeken en yeni Sultanahmet Camii, bölgenin yalnızca kalan İslami ibadet yeridir ve görülmeye değerdir. küçük elbiseler bekleniyor).

Dönüşümün ardındaki yepyeni mimar, eski yapıları ve yolları buldozerlerle yerle bir eden ve ardından kırmızı tüften evler (ve dolayısıyla Erivan’ın lakabı, taze “Yeşil Kentsel Alan”) için coşkulu bir avangardlık yaratan Ermeni yapımı Alexander Tamanian’dır. garde oyunu otoyol paketi. Yeni muzaffer Cumhuriyet Dikdörtgeni, Erivan’ın cesaret merkezi, inşa etmek için kesinlikle 53 yılınız var ve bugün yeni Federal Galeri ve Marriott Oteli’ne ev sahipliği yapıyor. Yemyeşil “sesli çeşmelerin” işini yaptığını görmek için yaz aylarında gün batımına gidin. Hafif hitlerden, bölgesel bir dönüşe sahip klasiklerin tadını çıkarabilir, tanıdık ama beklenenin dışında artan yiyeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Ne yazık ki, yeni Soykırım sanat galerisi kapsamlı bir restorasyon için bir yıllığına imzalandı ve 24 Nisan 2015 olan 100. yıldönümüne sadece iki gün kala mühürleri açılacak.

Zvartnots Havaalanı terminalinin yakınında bulunan cuatro ünlü otelimiz, faaliyet gösterebileceğiniz ve Erivan’ın muhteşem şehir merkezinde sakinleşebileceğiniz popüler bir sığınaktır. Her ne kadar brendinin büyük bir hayranı olmasam da, aslında daha önce denediğimi hiç sanmıyorum, Brandy’de bu kadar incelememize rağmen bu hepimiz için oldukça etkileyici bir deneyimdi. Brendi temel olarak, kalp oluşturmak için en az üç yıl boyunca coşkulu bir meşe fıçıda saklanan, daha sonra Brendi’yi ayarlamak için çeşitli diğer yaş ruhlarıyla harmanlanan içecekten yapılır.

Hangi şapel, akşamları projektörlerle aydınlatıldıktan hemen sonra bu kadar büyüleyici görünüyor. Zaten akşam oldu, herhangi bir Erivanlı gibi toplanın ve hemen mahalledeki bir bar veya kafede makale okuyun. Bir gecenin harika bir ilk sonu Dargett Brewpub’u deneyin, 2016’da mühürsüz bir bira mekânı olan ve Ermenistan’ın temel IPA’sına ek olarak yirmiden fazla fıçı bira döken buzlu bira mekânı. Ardından, Daboo Club’dan bir kokteyl veya bir çift ikram edilir; miksologlar iyi taze meyve suyu ve cansız dondurmadan yapılan vizyon kazandıran karışımları sallamaktan hoşlanırsa, Calumet Kültür Salonu’na punk taş havası ve kombine bir atmosfere sahip olmanıza yardımcı olmadan önce. , iddiasız izleyici. Harika olduğunu düşünün, aksi halde nefret edin, Erivan’ın Sovyet binaları nesnel olarak destansı görünüyor; aslında, bugün olduğu gibi, Erivan’a kadar olan geniş metropol kardiyosu üzerinde büyüdüğünüz Sovyet boyunduruğunun içindeydi.

Paranın yanı sıra, büyük bir uçurumun yamacına oyulmuş, UNESCO tarafından korunan iyi bir manastır olan Geghard ve Kafkasya’da gösterişli tuğla oymaların eşi benzeri olmayan Noravank da var – mimari açıdan harika şeyler, hiçbir şeyin dışında bırakılmamalı bir gezi programı alın. Şaraplar MÖ 9. yüzyıldan beri Erivan’da üretiliyor olabilir ve siz de orada üretileceksiniz; bu da onu dünyanın bilinen en eski bağcılık bölgelerinden biri haline getiriyor. Merkezi MÖ 782’de bulunan dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Erivan’da çok sayıda endüstri grubu galerisinin bulunması şaşırtıcı değil. Yeni Ulusal Galeri, dünyanın yedi katından oluşan ve Demir Çağı fresklerinden gotik sembollere ve diaspora müzisyenlerinin ilerici resimlerine kadar uzanan Ermeni işlevlerine sahip, son derece keyifli. Benzer şekilde uygun bir tapınak olan Matenadaran, 405 Reklamı’nda Ermeni alfabesini geliştiren Mesrop Mashots’un büyük bir heykeli sayesinde Ermenistan’ın eski edebi kültürüne daha fazla öncülük etmiştir.

Kendi Kalanınızın keyfini çıkarmanın daha fazla yolu

Daniel, taze sınıfın en arka sıralarında yer alan Brendi ustası tarafından doğrulanan, on yıllık brendinin ağızda çikolata tadı bıraktığını söylüyor. Tamam, biz son derece eğlendik ve Erivan Brendi Organizasyonu’ndan bilgilendirici zaman geçirebilirsiniz! Yemek, içki veya brendi tutkunu biriyseniz BeMyGuest’in sunduğu yiyecek ve içecek gezisini arıyor olabilirsiniz. Yakın zamana kadar, trafiğin çoğu Erivan’dan daha çok Kafkasya’nın daha gösterişli başkentlerine atlıyordu; örneğin onlarca yıllık silüetiyle Bakü’ye, aksi takdirde Instagram’ın en iyi kaşar ekmekleri ve Disney’e özgü tarihli bölgesiyle Tiflis’e. Erivan caddesinde yürüyorsunuz ve siz de reggaeton’un sesini dinlerken, iyi bir güçlendirilmiş BMW gibi, mükemmel bir kafenin ses sisteminden çıkan Ermeni duduk melodilerini dinliyorsunuz.

“Narların Rengi” onun en iyi performanslarından biri, ancak henüz onlara bakmadık. Ekstra ücret ödemek zorunda kalsak da müze içinde bir tane bile fotoğraf çekemedim. Spesifik bu sektörün son derece dışında olduğu için tuhaf sanat eserlerini takdir etmek çok keyifliydi. Videoları çok “konteynerin dışında” olduğundan ve o zamanki yetkililer, halkın geri kalanını zahmetsizce tespit edebilecek beyinlerden gerçekten korktukları için tutuklandı ve hapse atıldı.

Eski ile sizin aranızdaki sürekli etkileşim, ilginç olduğu için Erivan’ı çılgın bir hale getiriyor. Ermeni yemekleri, İran, Doğu Avrupa, Gürcistan ve Levant’tan etkilenen tatlar ve tekniklerden oluşan harika bir patchwork yorgandır. Ünlü kasesi dolma olan, limonlu pilav kadar sarılı üzüm renderları ve biberiye kokulu yüzey sığır eti yiyebileceğiniz iyi bir ev restoranı olan Dolmama’da Doğu Ermeni yemeklerinin (ve bu çok daha fazla Rus ve siz de Gürcü’yü çarpıtıyor) hissini derecelendirin. Anteb’de, sıfır gösterişli bir Suriyeli-Ermeni, birkaç durak kuzeyde, ilkbaharda kentsel bölgenin en büyük mantısında, et suyunun içinde yüzen ve ağır yoğurtla doldurulmuş etli köftelerin parmak ölçümleriyle birleşti.

Ancak, kesinlikle hiçbir şey bu yetenekli sanatçıyı durduramazsınız, izin verilmemesine rağmen hapisteyken film yapmasına devam etti ve ardından size yardımcı olmak için sıkıştırılmış bir sinema filmi olan kolajlar yaptı ve her bir kolaj farklı bir hikaye anlattı. Taze Matenadarn aslında 1945’te inşa edilmiş ulusal bir sanat galerisidir ve Ermenistan’daki Hıristiyanlığın kısa tarihini, eski tedavi edici bitki örtüsünü ve bitki yaşamını, edebiyatı ve çok daha fazlasını tasvir eden 20.000 el yazmasından çok daha fazlasını içerir. Ermenistan eski bir ülke olduğundan, bu tür el yazmaları Ermenistan’ın itibarını ve iyi korunmuş kültürünü bilmek açısından son derece önemliydi. Köklerin yanı sıra çeşitli el yazmaları hakkında çok ilginç bilgilerin olduğu bir rehberli tura çıktık.

On bir, beş yüz dikdörtgen kilometrelik mesafeden bakıldığında Ermenistan yaklaşık Maryland büyüklüğündedir, bu da Erivan tarih yolculuğunda pek çok tarihi web sitesinin görülebileceği anlamına gelir. Echmiadzin Katedrali, metropolün kardiyovasküler sisteminin 17 kilometre batısında kurulmuş, hiç düşünmeden inşa edilmiş bir katedral. Dünyanın en eski katedrali olarak kabul edilen bu yapı aslında 300’e kadar kutsanmıştı. Artan, zamanla yıpranmış yerleri, bugün Ermenilerin ulusa sahip çıkmaları için hac dışında bir yer olmaya devam ediyor.

Scroll to Top